Oferty pracy

Dyrektor operacyjny w branży TSL - kontenery morskie

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w transporcie drogowym oraz spedycji kontenerów morskich,
w związku z realizowaną strategią rozwoju poszukujemy kandydata na stanowisko:

DYREKTOR OPERACYJNY

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad operacyjnym funkcjonowaniem firmy
  • Zarządzanie zespołami Spedytorów oraz Kierowców
  • Udział w tworzeniu strategii firmy oraz grupy
  • Odpowiedzialność za realizację celów wzrostu przychodów i strategii sprzedażowej firmy
  • Budowanie relacji z kluczowymi Klientami firmy oraz partnerami biznesowymi
  • Poszukiwanie nowych Klientów
  • Identyfikowanie możliwości rynkowych branży TSL, wdrażanie rozwiązań o największym potencjale
  • Zarządzanie budżetem operacyjnym oraz inwestycyjnym,
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz dla Zarządu

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL - mile widziane w transporcie oraz spedycji kontenerów morskich
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz rekomendowania rozwiązań
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wysoka decyzyjność oraz konsekwencja w realizacji zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach Spółki oraz Grupy
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • wysokie standardy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • nowoczesne biuro oraz możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • pakiet zdrowotny
  • pakiet sportowy
  • dofinansowanie kursów nauki języka angielskiego
  • dostęp i możliwość dofinansowania szkoleń

Prześlij nam swoją aplikację na adres: rekrutacje@nconsulting.pl
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 661 980 924

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do NConsulting z siedzibą w: Lublewo Gdańskie 83-050, ul. Serdeczna 10, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacje@nconsulting.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.